FUE przeprowadza się za pomocą specjalistycznego urządzenia do dziurkowania o średnicy od 0,6 do 0,9 mm, w celu ekstrakcji małych jednostek pęcherzykowych wraz z niezbędnymi gruczołami. Urządzenie oddziela otaczającą tkankę od mieszków włosowych, co skutkuje minimalnym urazem i lepszymi efektami, a także eliminuje ryzyko widocznych blizn. Ze względu na sposób ekstrakcji jednostek pęcherzykowych i ich istotnych elementów przeszczep FUE oznacza, że ​​każdy pojedynczy pęcherzyk ma znacznie wyższy wskaźnik przeżywalności i lepszy wzrost. Aby uzyskać najwyższą precyzję, zabieg wykonywany jest przy użyciu mikroskopu o dużej mocy oraz specjalnie zaprojektowanych i skalibrowanych instrumentów, które pozwalają naszym chirurgom na uzyskanie naturalnie wyglądających i niewykrywalnych rezultatów.

FUE to przede wszystkim rozwiązanie do walki z łysieniem typu męskiego, które opisuje wzorzec wypadania włosów, który ogólnie dotyczy skroni i korony, pozostawiając mężczyzn (a czasem kobiety) z włosami z tyłu i po bokach głowy, ale nigdzie indziej. Nie każdy jest odpowiednim kandydatem do zabiegu FUE, ponieważ takie czynniki jak stopień wypadania włosów i rodzaj włosów (tj. proste/ falowane/ afro) mogą determinować najbardziej odpowiednią metodę przeszczepu.

Darmowa konsultacja przes lekarza
Ochrona danych osobowych

O KLINICE

 

Clinicana to doświadczony zespół medyczny specjalizujacy się w przeszczepach włosów. Klinika znajduje się w renomowanym szpitalu Acibadem w Stambule. Prof. dr. Soner Tatlıdede nadzoruje zespol techników medycznych wykonujacych zabiegi przeszczepu włosów. Dzieki wysoce wykwalifikowanej kadrze medycznej z sukcesem przeprowadzilismy tysiace operacji tego rodzaju, najnowszymi technikami jakimi sa metody FUE i DHI..zaufaj doswiadczonym zespole transplantacji włosów.

Adres

Meditravel Sp. z o.o.

al. Jana Pawła II  27

00-867 Warszawa

NIP: 5272897477

× WhatsApp